Integracyjny Punkt Przedszkolny Iskierka

Integracyjny Punkt Przedszkolny Iskierka. W 2010 roku z myślą o Państwa pociechach, otworzyliśmy nowy Punkt Przedszkolny w centrum Szczecina. Punkt przedszkolny jest czynny od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 630 - 1700. Przewidujemy możliwość dostosowania godzin otwarcia do potrzeb zapracowanych rodziców. W razie zapotrzebowania punkt będzie czynny także w soboty. Do placówki przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Podstawy z języka angielskiego,. Rytmikę i logorytmikę,.

OVERVIEW

The web page szczecin-przedszkole.pl currently has a traffic classification of zero (the lower the more users). We have inspected two pages inside the site szczecin-przedszkole.pl and found zero websites referencing szczecin-przedszkole.pl.

SZCZECIN-PRZEDSZKOLE.PL TRAFFIC

The web page szczecin-przedszkole.pl has seen alternating quantities of traffic for the duration of the year.
Traffic for szczecin-przedszkole.pl

Traffic ranking (by month) for szczecin-przedszkole.pl

Traffic ranking by day of the week for szczecin-przedszkole.pl

WHAT DOES SZCZECIN-PRZEDSZKOLE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szczecin-przedszkole.pl Mobile Screenshot of szczecin-przedszkole.pl Tablet Screenshot of szczecin-przedszkole.pl

SZCZECIN-PRZEDSZKOLE.PL SERVER

Our parsers discovered that the main root page on szczecin-przedszkole.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to load. Our web crawlers could not discover a SSL certificate, so in conclusion I consider szczecin-przedszkole.pl not secure.
188.40.103.151

SERVER OS AND ENCODING

We caught that this website is implementing the Apache/2.2.29 (Unix) mod_ssl/2.2.29 OpenSSL/0.9.8o DAV/2 mod_python/3.3.1 Python/2.5.5 mod_fastcgi/2.4.6 mod_wsgi/3.1 mod_fcgid/2.3.10-dev Phusion_Passenger/2.2.15 os.

Integracyjny Punkt Przedszkolny Iskierka

DESCRIPTION

PARSED CONTENT

The web page szczecin-przedszkole.pl had the following in the web site, "W 2010 roku z myślą o Państwa pociechach, otworzyliśmy nowy Punkt Przedszkolny w centrum Szczecina." We saw that the website stated " Punkt przedszkolny jest czynny od poniedziałku do piątku, przez cały rok kalendarzowy w godzinach 630 - 1700." It also said " Przewidujemy możliwość dostosowania godzin otwarcia do potrzeb zapracowanych rodziców. W razie zapotrzebowania punkt będzie czynny także w soboty. Do placówki przyjmujemy dzieci w wieku od 2 do 5 lat. Podstawy z języka angielskiego,." The header had nabor przedszkole niepubliczne publiczne zapisy szczecin integracyjne integracja centrum iskierka tanie niedrogie dobre as the highest ranking optimized keyword.

SEEK SUBSEQUENT WEBSITES

Strona Sądu Rejonowego Szczecin-Prawobrzeże i Zachód w Szczecinie - BIP Szczecin-PZ

Szczecin - Prawobrzeże i Zachód. BOI wszystkie wydziały w Szczecinie. Tel 91 4603 773, 74, 77, 78. Tel 91 4322 404, 05, 06. Informator dla osób dotkniętych przemocą w rodzinie. Dzień wolny 05 czerwca 2015.

PAMA Ubezpieczenia Szczecin

2015 r biuro czynne w godz. Ubezpieczenia Szczecin - najtańsze OC, AC. Serdecznie witamy na stronie Biura Ubezpieczeń PAMA w Szczecinie. PAMA Ubezpieczenia Szczecin współpracuje z wieloma renomowanymi towarzstwami ubezpieczeń, dzięki czemu potrafimy przygotować najkorzystniejszą ofertę dostosowaną do Państwa potrzeb.

Immigration Talk with a non-hyphenated American

Immigration Talk with a non-hyphenated American. Loyalty, Truth, Honesty. Thursday, December 26, 2013. Leading Evangelicals Show that Bible Has Been Misinterpreted. And to a fascinating panel. Recently sponsored by the Heritage Foundation to inform congressional staffers and the media. Kelly Monroe Kullberg, who has organized Evangelicals for Biblical Immigration, is a highly respected evangelical leader. She founded the Veritas Forum.

Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP, zbór Szczecin

Serdecznie zapraszamy na nabożeństwa, które odbywają się w każdą sobotę. W budynku Kościoła przy pl. Ndash; wspólne Studium Biblijne. Ndash; wspólny śpiew, modlitwa.

Angielski Szczecin - kursy językowe - Angielski Szczecin - kursy językowe - ang24.pl

Akademia Małego Europejczyka - Szczecin. Akademickie Centrum Kształcenia Językowego przy Uniwersytecie Szczecińskim. Alma - Szkoła Języków Obcych.